Nešpėtni bernai

Muzikantai

Susipažinkime:

Nešpėtni bernai - kolektyvas susikūręs 2012metais. Tik susikūrę pradėjo koncertuoti ne tik Panevėžio rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Įvairių festivalių, bei konkursų dalyviai, bei prizininkai. Nešpėtni bernai taip pat groja ir asmeninėse šventėse: vestuvėse, jubiliejuose, krikštynose. Jau 2014 metų pradžioje išleidžia kompaktinę plokštele "Išjojom ulioti", o 2014 metų pabaigoje koncertuoja pačioje Lietuvos širdyje - Lietuvos seime. Jau netolimoje ateityje Nešpėtni bernai planuoja nufilmuoti pirmąjį vaizdo klipą.

Muzikantai:

Justinas Kanaporis

Justinas Kanaporis mokėsi Panevėžio konservatorijos vidurinėje muzikos mokykloje (dabar Vytauto Mikalausko menų gimnazija), akordeono klasėje. Ne vieno konkurso prizininkas, bei lauriatas. Dabar Justinas dirba mokytoju Anykščių muzikos mokykloje ir aktyviai koncertuoja su kolektyvu "Nešpėtni bernai".

Darius Jakštonis

Darius Jakštonis mokslus pradėjo Utenoje, tačiau jau būdamas 9-oje klasėje įstojo mokytis į Panevėžio konservatorijos vidurinę muzikos mokyklą (dabar Vytauto Mikalausko menų gimnazija), klarneto specialybę. Besimokydamas dalyvavo konkursuose, bei tapo laureatu. Dar besimokydamas pradėjo dirbti pučiamųjų instrumentų orkestre "Panevėžio garsas".

Paulius Zimaitis

Paulius Zimaitis triūbą pradėjo pūsti savo gimtojo kaimo kultūros centre. Čia jis grojo vaikų orkestre "Ėriškių brass". Su orkestru dalyvavo konkursuose, aktyviai koncertavo Lietuvoje, bei užsienyje. Dabar Paulius studijuoja aplinkosauga ir koncertuoja kartu su "Nešpėtnais bernais".

Saulius Serdikevičius

Saulius Serdikevičius savo karjerą pradėjo Panevėžio rajone Vadoklių kultūros centre. Čia prisijunge prie vaikų kolektyvo "Quattro", pradėjo groti bosine gitara. Su šiuo kolektyvu aktyviai koncertavo ne tik Panevėžio rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Dabar Saulius studijuoja kinezoterapiją ir froja su grupe "Nešpėtni bernai".

Jonas Tamošiūnas

Jonas Tamošiūnas pirmiausia pamėgo motociklus, ypač "Jawa", o po tik būgnus. Jonas kartu su Sauliumi atėjo i kultūros centrą ir prisijunge prie vaikų kolektyvo "Quattro". Su šiuo kolektyvu aktyviai koncertavo ne tik Panevėžio rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Dabar Jonas ūkininkauja ir groja su grupe "Nešpėtni bernai".

© Tikros muzikos fabrikėlis